Budujemy kanał partnerski – to szansa rozwoju na rynku VoIP

Budujemy kanał partnerski – to szansa rozwoju na rynku VoIP

Poszukujemy do współpracy partnerów biznesowych, specjalizujących się w sprzedaży rozwiązań telekomunikacyjnych. Oferujemy im atrakcyjną prowizję od sprzedaży, przejrzyste warunki współpracy, szkolenia i support podczas pierwszych rozmów i negocjacji.

Ponieważ przyszłością telekomunikacji dla biznesu jest SIP TRUNK – dlatego zwracamy szczególną uwagę na rozwój tej właśnie usługi. W efekcie integratorzy mogą w ramach indywidualnego podejścia do klienta zaproponować mu dodanie kolejnych kanałów rozmownych bądź zamówienie numeracji zagranicznej. Przykładowo, przebywając w biurze w Warszawie, użytkownik będzie mógł dzwonić z takiego numeru, jakby używał telefonu stacjonarnego w Wielkiej Brytanii, Czechach czy Litwie. I na odwrót. Dzięki temu łatwiej dotrze do potencjalnych klientów, gdyż będzie się mógł prezentować numerem przypisanym do ich regionu. Dysponujemy numeracją zagraniczną z ponad 80 krajów świata.

 

Partner Handlowy

 

W ofercie naszej są również rozwiązania abonamentowe w postaci wirtualnej centrali pod marką FONbox Biznes. Dzięki niej użytkownicy poza atrakcyjną ofertą połączeń głosowych w jakości HD otrzymują dostęp do wielu funkcjonalności dostępnych przez internet z każdego miejsca w świecie. Należą do nich m.in.: wirtualna centralka, numeracja GSM i międzynarodowa, system zapowiedzi IVR, mostek telekonferencyjny, numeracja skrócona, nagrywanie rozmów, korzystanie z numerów dostępowych bez dodatkowych opłat.

Przystąpienie do współpracy i szkolenie organizowane przez Peoplefone Polska jest bezpłatne. Więcej szczegółów można uzyskać pod numerem 222 610 660 lub pod adresem e-mail: partnerzy@plfon.pl.

Proponowane artykuły

11.12.2020
Posiadając do kontaktu numery zagraniczne, budujesz lojalność firmy u zagranicznych kontrahentów oraz zwiększasz prestiż swojej firmy.
29.05.2020
W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy aktywnych, ambitnych i zaangażowanych specjalistów ds.sprzedaży specjalizujących się w sprzedaży, integracji i instalacji rozwiązań telekomunikacyjnych.
13.05.2020
Jest to kolejny krok naszej firmy na drodze do stworzenia oferty w pełni niezależnych rozwiązań telekomunikacyjnej.
21.04.2020
Odbierz rabat w postaci 35% rabatu na abonament