E-commerce Summit

E-commerce Summit

 

28 listopada odbyła się konferencja pod hasłem E-COMMERCE SUMMIT w samym sercu Warszawy w Golden Floor Plaza. Było to wydarzenie dedykowane sprzedaży detalicznej w Internecie. Tematyka wydarzenia dotyczyła wszelkich rozwoju środowiska e-commerce. Dzień przepełniony był panelami, ekspertów, którzy pomagali analizować kluczowe zagadnienia dla e-usług. Konferencja okazałam się inspirującym wydarzeniem, dla miłośników sprzedaży online. Podczas konferencji była możliwość spotkania ważnych osób z branży, które opowiadały w jakiś sposób zwiększyć efektywność biznesu online.

E-commerce

 

Broszura informacyjna

 

PLFON wystąpił w roli wystawcy i prelegenta. Z ramienia firmy Kamil Kostro – Regionalny Kierownik Sprzedaży wygłosił prelekcję na temat: CLIP/CLIR-  skuteczne wykorzystanie w biznesie. Opowiadał o tym,  jak prezentacja numerem może poprawić wskaźnik dodzwanialności? Czy posiadając kontrolę nad numerem, którym się prezentujesz możesz zwiększyć efektywność działań? Dodatkowo przedstawił kilka  możliwości, które niesie ze sobą ta niedoceniana funkcjonalność. Po prelekcji uczestniczy mieli możliwość przeprowadzenia rozmowy z ekspertami z PLFON.

Prelekcja Kamil Kostro

 

Sala E-commerce

 

To już ostatnia konferencja na której uczestniczyliśmy w tym roku. Kolejne konferencje i targi już w 2020 roku. Jednocześnie dziękujemy za wspólny rok konferncji - za każdą rozmowę i nowo nawiązany kontakt.

Do zobaczenia już niebawem :)

Proponowane artykuły

20.05.2020
Celem programu współpracy jest nie tylko stworzenie, lecz także stały rozwój sieci partnerskiej. Dodatkowo w ofercie posiadamy atrakcyjne modele sprzedażowe i prowizje.
13.05.2020
Jest to kolejny krok naszej firmy na drodze do stworzenia oferty w pełni niezależnych rozwiązań telekomunikacyjnej.
21.04.2020
Odbierz rabat w postaci 35% rabatu na abonament
03.04.2020
Skorzystaj z bezpłatnego systemu telekonferencji dla firm, jaki zapewnia Ci PLFON.