ECOMMERCE STANDARD

ECOMMERCE STANDARD

14 edycja konferencji już za nami. 8-9 październik - PLFON miał możliwość uczestnictwa w wydarzeniu w roli wystawcy. Ecommerce Starndard to konferencja z najdłuższą tradycją dedykowana sprzedaży towarów i usług przez Internet.

Miejsce wymiany doświadczeń i poznania nowych kierunków rozwoju w branży internetowej. W gronie prelegentów znaleźli się przedstawiciele dużych i średnich firm, którzy dzielili się praktykami w trakcie wystąpień i paneli dyskusyjnych, a wśród nich: Empik, Duka, Decathlon, Burda Media, Swarovski, Rainbow Tour, Hebe, Sferis, Przelewy 24, Orange, Polkomtel, Douglas, Sephora.

Ecommerce

 

E-commerce

 

Ecommerce Standard

 

Drugi dzień konferencji poświęcony był interaktywnym warsztatom w mniejszych grupach, prowadzonych przez ekspertów. To wszystko miało miejsce w pięknym otoczeniu z panoramicznym widokiem na Wisłę.

 

Ecommerce STANDARD

 

e commerce standard

 

Proponowane artykuły

22.01.2020
Dedykowane rozwiązanie dla firm, które prowadzą lub rozpoczynają działalność poza granicami kraju. W PLFON oferujemy klientom możliwość korzystania z dowolnej numeracji zagranicznej, niezależnie od lokalizacji siedziby ich firmy.
12.12.2019
Konferencja poświęcona tematyce sprzedaży detalicznej w Internecie. Czyli praktyczne wskazówki pozwalające rozwinąć środowisko e-commerce.
21.11.2019
Głównym celem naszego programu współpracy jest stworzenie oraz stały rozwój społeczności partnerów. PLFON do rzetelna marka, która może pomóc w zdobywaniu potencjalnych kontrahentów. Dodatkowo w ofercie posiada atrakcyjne modele sprzedażowe i prowizje.
28.10.2019
Największe wydarzenie dla sprzedających online w Europie Centralnej