ECOMMERCE STANDARD

ECOMMERCE STANDARD

14 edycja konferencji już za nami. 8-9 październik - PLFON miał możliwość uczestnictwa w wydarzeniu w roli wystawcy. Ecommerce Starndard to konferencja z najdłuższą tradycją dedykowana sprzedaży towarów i usług przez Internet.

Miejsce wymiany doświadczeń i poznania nowych kierunków rozwoju w branży internetowej. W gronie prelegentów znaleźli się przedstawiciele dużych i średnich firm, którzy dzielili się praktykami w trakcie wystąpień i paneli dyskusyjnych, a wśród nich: Empik, Duka, Decathlon, Burda Media, Swarovski, Rainbow Tour, Hebe, Sferis, Przelewy 24, Orange, Polkomtel, Douglas, Sephora.

Ecommerce

 

E-commerce

 

Ecommerce Standard

 

Drugi dzień konferencji poświęcony był interaktywnym warsztatom w mniejszych grupach, prowadzonych przez ekspertów. To wszystko miało miejsce w pięknym otoczeniu z panoramicznym widokiem na Wisłę.

 

Ecommerce STANDARD

 

e commerce standard

 

Proponowane artykuły

28.10.2019
Największe wydarzenie dla sprzedających online w Europie Centralnej
07.10.2019
26 września na stadionie Legii w Warszawie odbyła się VII edycja dorocznego spotkania elity polskiego IT, poświęcona technologiom dla biznesu.
30.09.2019
Prestiżowa lokalizacja, nowi odbiorcy, biznesowe spotkanie, zrzeszające polskich przedsiębiorców.
20.09.2019
Jest to usługa działająca na zasadach przedpłaty, którą wnosi z góry klient prepaid. Opłaty za połączenia są odejmowane z konta użytkownika proporcjonalnie do wykonanych połączeń i wykorzystanych usług dodatkowych.