ECOMMERCE STANDARD

ECOMMERCE STANDARD

14 edycja konferencji już za nami. 8-9 październik - PLFON miał możliwość uczestnictwa w wydarzeniu w roli wystawcy. Ecommerce Starndard to konferencja z najdłuższą tradycją dedykowana sprzedaży towarów i usług przez Internet.

Miejsce wymiany doświadczeń i poznania nowych kierunków rozwoju w branży internetowej. W gronie prelegentów znaleźli się przedstawiciele dużych i średnich firm, którzy dzielili się praktykami w trakcie wystąpień i paneli dyskusyjnych, a wśród nich: Empik, Duka, Decathlon, Burda Media, Swarovski, Rainbow Tour, Hebe, Sferis, Przelewy 24, Orange, Polkomtel, Douglas, Sephora.

Ecommerce

 

E-commerce

 

Ecommerce Standard

 

Drugi dzień konferencji poświęcony był interaktywnym warsztatom w mniejszych grupach, prowadzonych przez ekspertów. To wszystko miało miejsce w pięknym otoczeniu z panoramicznym widokiem na Wisłę.

 

Ecommerce STANDARD

 

e commerce standard

 

Proponowane artykuły

29.05.2020
W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy aktywnych, ambitnych i zaangażowanych specjalistów ds.sprzedaży specjalizujących się w sprzedaży, integracji i instalacji rozwiązań telekomunikacyjnych.
20.05.2020
Celem programu współpracy jest nie tylko stworzenie, lecz także stały rozwój sieci partnerskiej. Dodatkowo w ofercie posiadamy atrakcyjne modele sprzedażowe i prowizje.
13.05.2020
Jest to kolejny krok naszej firmy na drodze do stworzenia oferty w pełni niezależnych rozwiązań telekomunikacyjnej.
21.04.2020
Odbierz rabat w postaci 35% rabatu na abonament