IT FURURE EXPO

IT FURURE EXPO

26 września 2019 odbyła się VII edycja spotkania elity IT, poświęcona technologiom i nowinkom dla biznesu na terenie warszawskiego Stadionu Legii. Można było poznać aktualne trendy związane z technologią dla firm. Na wydarzenie przybyli zarówno goście z polski jak i zagranicy, w szczególności reprezentanci szczebla informatycznego, chcący poszerzyć wiedzę o nowinki rynkowe.

Zorganizowana w prestiżowej lokalizacji targi, były miejscem promocji oraz źródłem informacji i opinii o produktach. Tegoroczną edycję targów odwiedzili m.in. Dyrektorzy IT, Managerowie, osoby, które są odpowiedzialne za bezpieczeństwo IT, Prezesi i Członkowie Zarządów.

 

Targi

 

Stoisko

 

 

Wśród uczestników znaleźli się przedstawiciele branż:

- transport

- finanse,

- motoryzacja

- nauka i edukacja

- administracja publiczna

- telekomunikacja.

Krowki

 

Targi 2

 

Wydarzeniu towarzyszyła Gala rozdania nagród IT FUTURE AWARDS – wyróżniająca rozwiązania IT w Polsce, wybranych przez kapitułę i internautów. Wśród nominowanych w kategorii INDUSTRY DEDICATED IT SOLUTION.

 

Gala

 

Proponowane artykuły

28.10.2019
Największe wydarzenie dla sprzedających online w Europie Centralnej
14.10.2019
E-commerce Standard to konferencja z najdłuższą,14-letnią tradycją na rynku poświęcona skutecznej sprzedaży produktów i usług przez Internet.
30.09.2019
Prestiżowa lokalizacja, nowi odbiorcy, biznesowe spotkanie, zrzeszające polskich przedsiębiorców.
20.09.2019
Jest to usługa działająca na zasadach przedpłaty, którą wnosi z góry klient prepaid. Opłaty za połączenia są odejmowane z konta użytkownika proporcjonalnie do wykonanych połączeń i wykorzystanych usług dodatkowych.