IT FURURE EXPO

IT FURURE EXPO

26 września 2019 odbyła się VII edycja spotkania elity IT, poświęcona technologiom i nowinkom dla biznesu na terenie warszawskiego Stadionu Legii. Można było poznać aktualne trendy związane z technologią dla firm. Na wydarzenie przybyli zarówno goście z polski jak i zagranicy, w szczególności reprezentanci szczebla informatycznego, chcący poszerzyć wiedzę o nowinki rynkowe.

Zorganizowana w prestiżowej lokalizacji targi, były miejscem promocji oraz źródłem informacji i opinii o produktach. Tegoroczną edycję targów odwiedzili m.in. Dyrektorzy IT, Managerowie, osoby, które są odpowiedzialne za bezpieczeństwo IT, Prezesi i Członkowie Zarządów.

 

Targi

 

Stoisko

 

 

Wśród uczestników znaleźli się przedstawiciele branż:

- transport

- finanse,

- motoryzacja

- nauka i edukacja

- administracja publiczna

- telekomunikacja.

Krowki

 

Targi 2

 

Wydarzeniu towarzyszyła Gala rozdania nagród IT FUTURE AWARDS – wyróżniająca rozwiązania IT w Polsce, wybranych przez kapitułę i internautów. Wśród nominowanych w kategorii INDUSTRY DEDICATED IT SOLUTION.

 

Gala

 

Proponowane artykuły

22.01.2020
Dedykowane rozwiązanie dla firm, które prowadzą lub rozpoczynają działalność poza granicami kraju. W PLFON oferujemy klientom możliwość korzystania z dowolnej numeracji zagranicznej, niezależnie od lokalizacji siedziby ich firmy.
12.12.2019
Konferencja poświęcona tematyce sprzedaży detalicznej w Internecie. Czyli praktyczne wskazówki pozwalające rozwinąć środowisko e-commerce.
21.11.2019
Głównym celem naszego programu współpracy jest stworzenie oraz stały rozwój społeczności partnerów. PLFON do rzetelna marka, która może pomóc w zdobywaniu potencjalnych kontrahentów. Dodatkowo w ofercie posiada atrakcyjne modele sprzedażowe i prowizje.
28.10.2019
Największe wydarzenie dla sprzedających online w Europie Centralnej