Numeracja zagraniczna

Numeracja zagraniczna

Prowadzisz swój biznes za granicą? Chciałbyś w łatwiejszych sposób dotrzeć do potencjalnych klientów niezależnie od kraju w którym aktualnie się znajdują? Numeracja zagraniczna pomoże Ci rozwinąć skrzydła na kierunkach zagranicznych. Doskonale się sprawdzi w przypadku, gdy otwierasz międzynarodowy oddział swojej firmy i chcesz zwiększyć wiarygodność firmy na rynkach zagranicznych.

Aby łatwiej zrozumieć zagadnienie numeracji zagranicznej -  przebywasz w biurze w Warszawie,  a będziesz mógł dzwonić z takiego numeru, jakby używał telefonu stacjonarnego w Wielkiej Brytanii, Niemczech czy Litwie i na odwrót.

 

Numeracja zagraniczna

 

W PLFON jesteśmy w stanie CI dostarczyć numerację w ciągu kliku dni, a w praktyce na kolejny dzień roboczy masz już numer z ponad 80 krajów świata. W naszym portfolio numerów znajdują się numery z całej UE, Rosji, Wietnamu, Singapuru, Tajlandii, Rosji, oraz wielu innych kierunków.

Z uwagi na duże zapotrzebowanie tą usługa na naszej głównej stronie pojawiła się zakładka: NUMERACJA ZAGRANICZNA – sprawdź sam:

https://www.plfon.pl/numeracja-zagraniczna

 

A jakie jest Twoje zapotrzebowanie na numeracje międzynarodową?  

Skontaktuj się z nami już dziś: numeracja@plfon.pl

Proponowane artykuły

25.03.2020
Prowadzisz sprzedaż międzynarodową, zajmujesz się działaniami windykacyjnymi, a Twoja firma bazuje na dużej ilości wykonywanych połączeń? Podpowiemy Ci w jaki sposób zminimalizować koszty, ułatwić kontakt z klientem i zachować ciągłość Twojej firmy.
11.03.2020
Targi eTrade Show to wydarzenie przygotowane specjalnie z myślą o całej branży sprzedaży internetowej.
04.03.2020
Dołącz do świata VoIP i bądź na bieżąco w branży telekomunikacyjnej.
12.12.2019
Konferencja poświęcona tematyce sprzedaży detalicznej w Internecie. Czyli praktyczne wskazówki pozwalające rozwinąć środowisko e-commerce.