Numeracja zagraniczna

Numeracja zagraniczna

Prowadzisz swój biznes za granicą? Chciałbyś w łatwiejszych sposób dotrzeć do potencjalnych klientów niezależnie od kraju w którym aktualnie się znajdują? Numeracja zagraniczna pomoże Ci rozwinąć skrzydła na kierunkach zagranicznych. Doskonale się sprawdzi w przypadku, gdy otwierasz międzynarodowy oddział swojej firmy i chcesz zwiększyć wiarygodność firmy na rynkach zagranicznych.

Aby łatwiej zrozumieć zagadnienie numeracji zagranicznej -  przebywasz w biurze w Warszawie,  a będziesz mógł dzwonić z takiego numeru, jakby używał telefonu stacjonarnego w Wielkiej Brytanii, Niemczech czy Litwie i na odwrót.

 

Numeracja zagraniczna

 

W PLFON jesteśmy w stanie CI dostarczyć numerację w ciągu kliku dni, a w praktyce na kolejny dzień roboczy masz już numer z ponad 80 krajów świata. W naszym portfolio numerów znajdują się numery z całej UE, Rosji, Wietnamu, Singapuru, Tajlandii, Rosji, oraz wielu innych kierunków.

Z uwagi na duże zapotrzebowanie tą usługa na naszej głównej stronie pojawiła się zakładka: NUMERACJA ZAGRANICZNA – sprawdź sam:

https://www.plfon.pl/numeracja-zagraniczna

 

A jakie jest Twoje zapotrzebowanie na numeracje międzynarodową?  

Skontaktuj się z nami już dziś: numeracja@plfon.pl

Proponowane artykuły

11.12.2020
Posiadając do kontaktu numery zagraniczne, budujesz lojalność firmy u zagranicznych kontrahentów oraz zwiększasz prestiż swojej firmy.
29.05.2020
W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy aktywnych, ambitnych i zaangażowanych specjalistów ds.sprzedaży specjalizujących się w sprzedaży, integracji i instalacji rozwiązań telekomunikacyjnych.
20.05.2020
Celem programu współpracy jest nie tylko stworzenie, lecz także stały rozwój sieci partnerskiej. Dodatkowo w ofercie posiadamy atrakcyjne modele sprzedażowe i prowizje.
13.05.2020
Jest to kolejny krok naszej firmy na drodze do stworzenia oferty w pełni niezależnych rozwiązań telekomunikacyjnej.