OUTSOURCING EXPO 24.09.2019 PGE Narodowy

OUTSOURCING EXPO 24.09.2019 PGE Narodowy

24.09.2019 - odbyło się Ogólnopolskie Spotkanie Przedsiębiorców, organizowane przez Agencję eventową IC Events. Była to już III edycja tego wydarzenia. Cały dzień przepełniony biznesowymi aspektami, dla przedsiębiorstw, które świadczą usługi outsourcingowe dla innych firm. W tym samym miejscu, mogliśmy spotkać przedstawicieli firm z branży outsourcingu.

Konferencja OUTSOURCING EXPO

 

Podczas targów, odbyły się panele dyskusyjne oraz prelekcje reprezentantów sektora outsourcing. Wśród prelegentów na scenie południowej okazję do wystąpienia miał Regionalny Kierownik Sprzedaży – Paweł Żelazny z tematem CLIP/CLIR – skuteczne wykorzystanie w biznesie. Paweł poruszył temat: jak prezentacja numerem może poprawić wskaźnik dodzwanialności? Czy posiadając kontrolę nad numerem, którym się prezentujesz możesz zwiększyć efektywność działań? Przedstawił możliwości, które niesie ze sobą ta niedoceniana funkcjonalność.

Prelekcja - Paweł Żelazny

 

 

Wśród odwiedzających mogliśmy spotkać właścicieli firm, funkcjonujących w różnorodnych sektorów: innowacje, ograniczenie kosztów, telekomunikacja czy IT.

Targi

 

Konferencja

Proponowane artykuły

28.10.2019
Największe wydarzenie dla sprzedających online w Europie Centralnej
14.10.2019
E-commerce Standard to konferencja z najdłuższą,14-letnią tradycją na rynku poświęcona skutecznej sprzedaży produktów i usług przez Internet.
07.10.2019
26 września na stadionie Legii w Warszawie odbyła się VII edycja dorocznego spotkania elity polskiego IT, poświęcona technologiom dla biznesu.
20.09.2019
Jest to usługa działająca na zasadach przedpłaty, którą wnosi z góry klient prepaid. Opłaty za połączenia są odejmowane z konta użytkownika proporcjonalnie do wykonanych połączeń i wykorzystanych usług dodatkowych.