Praca zdalna - czyli jak zachować ciągłość Twojej firmy?

Praca zdalna - czyli jak zachować ciągłość Twojej firmy?

Wiele firm zamyka swoje biura i decyduje się na pracę zdalną ze względu na zagrożenie spowodowane koronawirusem. Spotkania biznesowe przenoszą się do świata technologii. W PLFON możesz nadal korzystać ze wszystkich funkcjonalności, nawet jeśli Twoja firma musi pracować z domu.  Przewagą i zaletą telefonii VoIP jest zdecydowanie mobilność. W żaden sposób  firma nie jest związana z jednym miejscem, biurowcem, do którego operator dostarcza nam usługę. Niezależnie od lokalizacji możemy skorzystać z tej oferty, gdy mamy zapewniony dostęp do Internetu.

Praca zdalna

 

Aby zachować ciągłość działań prowadzonych za pomocą numerów stacjonarnych przypisanych w Twojej firmie, wystarczy, że zapewnisz swoim pracownikom komputer z dostępem do Internetu. Po zainstalowaniu aplikacji na komputer lub telefon/smartfon pracownicy mogą działać tak jakbyście pracowali z biura. Twoja infolinia działa bez zmian, a pracownicy odbierają połączenia przychodzące w swoim domu. Faksy spływają na adres e-mail, a dzwoniąc do Klientów z aplikacji prezentujesz się numerem firmowym.  

Całym schematem połączeń i przekierowań zarządzasz za pomocą przeglądarki internetowej. Logując się do swojego konta www – w jednej chwili ustawiasz przekierowania na numery komórkowe, czy wprowadzasz zmiany w zakresie działania infolinii.

 

Po więcej szczegółów zapraszamy pod numer Infolinii -  222 610 610

Nasi Handlowcy są również do Państwa dyspozycji:

 

Paweł Żelazny: +48 514 714 210

Kamil Kostro: +48 797 702 556

Tomasz Kowalczyk: +48 698 678 040

 

 Zadzwoń  i #zostańWdomu, a My pomożemy Ci zachować ciągłość Twojej firmy.

Proponowane artykuły

11.03.2020
Targi eTrade Show to wydarzenie przygotowane specjalnie z myślą o całej branży sprzedaży internetowej.
04.03.2020
Dołącz do świata VoIP i bądź na bieżąco w branży telekomunikacyjnej.
22.01.2020
Dedykowane rozwiązanie dla firm, które prowadzą lub rozpoczynają działalność poza granicami kraju. W PLFON oferujemy klientom możliwość korzystania z dowolnej numeracji zagranicznej, niezależnie od lokalizacji siedziby ich firmy.
12.12.2019
Konferencja poświęcona tematyce sprzedaży detalicznej w Internecie. Czyli praktyczne wskazówki pozwalające rozwinąć środowisko e-commerce.