PREPAID w VoIP

PREPAID w VoIP

Jest to usługa działająca na zasadach przedpłaty, którą wnosi z góry klient prepaid. Opłaty za połączenia są odejmowane z konta użytkownika proporcjonalnie do wykonanych połączeń i wykorzystanych usług dodatkowych.

Jak zarejestrować konto?

W pierwszej kolejności wejdź na www.plfon.pl  do zakładki Oferta DOM i wypełnij formularz rejestracyjny – zajmie to kilka minut. Wprowadź swoje dane osobowe, a także numer telefonu komórkowego – będzie on Twoim loginem. Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego na podany numer telefonu komórkowego otrzymasz SMS z kodem aktywacyjnym, który należy wprowadzić w formularzu, aby zakończyć proces rejestracji. Po rejestracji należy zweryfikować swoje konto.

Weryfikacja jest wymagana z uwagi, na wejście w życie ustawy z dnia 10 czerwca 2016r o działaniach antyterrostycznych. Od tego momentu zostaliśmy zobowiązani zweryfikować dane osobowe, tj. w przypadku osób fizycznych: imię, nazwisko i numer PESEL, a w przypadku działalności gospodarczej i osób i osób prawnych dodatkowo nazwę firmy i NIP.


Szczegóły oferty

  • Minuta do sieci PLFON 0 zł
  • Minuta do wszystkich sieci komórkowych 15 gr
  • Minuta do wszystkich sieci stacjonarnych 5 gr
  • SMSy do wszystkich sieci 12 gr
Minuta do PLFON 0

 

  • Minuta połączenia międzynarodowego do sieci stacjonarnych już od 6 gr
  • Okres ważności połączeń wychodzących 365 dni od doładowania
  • Okres ważności połączeń przychodzących 365 dni od doładowania

W przypadku oferty PREPAID możesz korzystać z PLFON w dowolny sposób jaki chcesz: aplikacja mobilna na telefonie komórkowych, komunikator na PC, lub urządzenie IP, które pomożemy Ci skonfigurować.

Proponowane artykuły

22.01.2020
Dedykowane rozwiązanie dla firm, które prowadzą lub rozpoczynają działalność poza granicami kraju. W PLFON oferujemy klientom możliwość korzystania z dowolnej numeracji zagranicznej, niezależnie od lokalizacji siedziby ich firmy.
12.12.2019
Konferencja poświęcona tematyce sprzedaży detalicznej w Internecie. Czyli praktyczne wskazówki pozwalające rozwinąć środowisko e-commerce.
21.11.2019
Głównym celem naszego programu współpracy jest stworzenie oraz stały rozwój społeczności partnerów. PLFON do rzetelna marka, która może pomóc w zdobywaniu potencjalnych kontrahentów. Dodatkowo w ofercie posiada atrakcyjne modele sprzedażowe i prowizje.
28.10.2019
Największe wydarzenie dla sprzedających online w Europie Centralnej