PREPAID w VoIP

PREPAID w VoIP

Jest to usługa działająca na zasadach przedpłaty, którą wnosi z góry klient prepaid. Opłaty za połączenia są odejmowane z konta użytkownika proporcjonalnie do wykonanych połączeń i wykorzystanych usług dodatkowych.

Jak zarejestrować konto?

W pierwszej kolejności wejdź na www.plfon.pl  do zakładki Oferta DOM i wypełnij formularz rejestracyjny – zajmie to kilka minut. Wprowadź swoje dane osobowe, a także numer telefonu komórkowego – będzie on Twoim loginem. Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego na podany numer telefonu komórkowego otrzymasz SMS z kodem aktywacyjnym, który należy wprowadzić w formularzu, aby zakończyć proces rejestracji. Po rejestracji należy zweryfikować swoje konto.

Weryfikacja jest wymagana z uwagi, na wejście w życie ustawy z dnia 10 czerwca 2016r o działaniach antyterrostycznych. Od tego momentu zostaliśmy zobowiązani zweryfikować dane osobowe, tj. w przypadku osób fizycznych: imię, nazwisko i numer PESEL, a w przypadku działalności gospodarczej i osób i osób prawnych dodatkowo nazwę firmy i NIP.


Szczegóły oferty

  • Minuta do sieci PLFON 0 zł
  • Minuta do wszystkich sieci komórkowych 15 gr
  • Minuta do wszystkich sieci stacjonarnych 5 gr
  • SMSy do wszystkich sieci 12 gr
Minuta do PLFON 0

 

  • Minuta połączenia międzynarodowego do sieci stacjonarnych już od 6 gr
  • Okres ważności połączeń wychodzących 365 dni od doładowania
  • Okres ważności połączeń przychodzących 365 dni od doładowania

W przypadku oferty PREPAID możesz korzystać z PLFON w dowolny sposób jaki chcesz: aplikacja mobilna na telefonie komórkowych, komunikator na PC, lub urządzenie IP, które pomożemy Ci skonfigurować.

Proponowane artykuły

28.10.2019
Największe wydarzenie dla sprzedających online w Europie Centralnej
14.10.2019
E-commerce Standard to konferencja z najdłuższą,14-letnią tradycją na rynku poświęcona skutecznej sprzedaży produktów i usług przez Internet.
07.10.2019
26 września na stadionie Legii w Warszawie odbyła się VII edycja dorocznego spotkania elity polskiego IT, poświęcona technologiom dla biznesu.
30.09.2019
Prestiżowa lokalizacja, nowi odbiorcy, biznesowe spotkanie, zrzeszające polskich przedsiębiorców.