SIPTRUNK

SIPTRUNK

Dedykowana usługa dla firm, które chcą korzystać z telefonii VoIP. Usługa jest realizowana za pomocą protokołu SIP  (Session Initiation Protocol) stad nazwa SIP Trunk. Na jednym koncie SIP można prowadzić od jednej do kilkudziesięciu rozmów jednocześnie, a uzależnione jest to od wykupionej usługi (liczby kanałów rozmownych). Przewagą  SIP TRUNK jest zdecydowanie mobilność. W żaden sposób  firma nie jest związana z jednym miejscem, biurowcem, do którego operator dostarcza nam usługę. Niezależnie od lokalizacji możemy skorzystać z tej oferty, gdy mamy zapewniony dostęp do internetu.

Chcesz wyjść poza obszar kraju i poszerzyć swoją działalność - numeracja zagraniczna w tym Ci pomoże.  Przebywając np. w biurze w Warszawie, możesz dzwonić z takiego numeru, jakbyś używał telefonu stacjonarnego w Niemczech czy Holandii. I na odwrót. Dzięki  temu łatwiej dotrzesz do potencjalnych klientów, gdy będziesz się mógł prezentować numerem z ich regionu.

SIPTRUNK

 

Drogie połączenia i inwestycje w hardware? Z nami możesz to szybko ominąć – sam sprawdź jakie zalety posiada SIPTRUNK:

-elastyczności autoryzacji - możliwa autoryzacja: IP-IP, a także poprzez login i hasło.,

- dostęp do numeracji krajowej – w ofercie posiadamy polskie numery stacjonarne i komórkowe

- dostęp do numeracji zagranicznej – który pomoże CI zwiększyć działania prowadzone za pomocą słuchawki telefony

 - możliwość utrzymania własnej numeracji  - możesz przenieść swoje numery do nas i nie ponosić za nie kosztów.

- i co najważniejsze najtańsze połączenia międzynarodowe – oferujemy dedykowane cenniki dla połączeń zagranicznych, a co za tym dalej idzie niskie koszty infrastruktury.

Usługa SIPTRUNK należy do jednych z nowoczesnych rozwiązań telekomunikacyjnych. W przeciwieństwie do tradycyjnych usług głosowych , pozwala na obsługę dowolnej liczby połączeń jednoczesnych. Ta funkcjonalność pozwala dostosować telefony w firmie do potrzeb konkretnych użytkowników, oraz łatwiej dokonywać zmian i rozszerzeń.

 

Chcesz otrzymać wycenę usługi SIPTRUNK – wyślij nazwę swojej firmy, ilość kanałów która potrzebujesz, informację o aktualnej numeracji – my na podstawie tych danych wyślemy propozycję współpracy: handlowy@plfon.pl

Proponowane artykuły

12.12.2019
Konferencja poświęcona tematyce sprzedaży detalicznej w Internecie. Czyli praktyczne wskazówki pozwalające rozwinąć środowisko e-commerce.
21.11.2019
Głównym celem naszego programu współpracy jest stworzenie oraz stały rozwój społeczności partnerów. PLFON do rzetelna marka, która może pomóc w zdobywaniu potencjalnych kontrahentów. Dodatkowo w ofercie posiada atrakcyjne modele sprzedażowe i prowizje.
28.10.2019
Największe wydarzenie dla sprzedających online w Europie Centralnej
14.10.2019
E-commerce Standard to konferencja z najdłuższą,14-letnią tradycją na rynku poświęcona skutecznej sprzedaży produktów i usług przez Internet.