Targi eHandlu

Targi eHandlu

140 Wystawców, 34 Prelegentów, networking pośród 4000 Uczestników

22 października odbyły się targi Ehandlu – w Warszawie w EXPO XXI, zaliczane do najważniejszych wydarzeń dla sprzedających online w Europie Centralnej. W wydarzeniu wzięli udział przedstawiciele z branży e-commerce w Polsce. Targi był okazją do nawiązania nowych kontaktów z branży, oraz poznania nowinek w zakresie handlu elektronicznego.

Targi ehandlu

 

W październikowej edycji wzięło udział wielu wystawców  świadczących usługi w handlu internetowym – od firm logistycznych, kurierskich, przez oferujące rozwiązania CRM i ERP, agencje marketingowe, po płatności online.

Dodatkowym atutem dla zwiedzających była możliwość wysłuchania bezpłatnych prezentacji i prelekcji w jednym z czterech wybranych sal tematycznych.

 

Prelekcje

 

Uczestnicy  chętnie odwiedzali stoisko PLFON, gdzie każdy miał okazję dowiedzieć się w jaki sposób rozwinąć swój sklep internetowy, za pomocą numeracji międzynarodowej czy funkcjonalności wirtualnej centrali.

 

Stoisko PLFON

 

Proponowane artykuły

20.05.2020
Celem programu współpracy jest nie tylko stworzenie, lecz także stały rozwój sieci partnerskiej. Dodatkowo w ofercie posiadamy atrakcyjne modele sprzedażowe i prowizje.
13.05.2020
Jest to kolejny krok naszej firmy na drodze do stworzenia oferty w pełni niezależnych rozwiązań telekomunikacyjnej.
21.04.2020
Odbierz rabat w postaci 35% rabatu na abonament
03.04.2020
Skorzystaj z bezpłatnego systemu telekonferencji dla firm, jaki zapewnia Ci PLFON.