Targi eHandlu

Targi eHandlu

140 Wystawców, 34 Prelegentów, networking pośród 4000 Uczestników

22 października odbyły się targi Ehandlu – w Warszawie w EXPO XXI, zaliczane do najważniejszych wydarzeń dla sprzedających online w Europie Centralnej. W wydarzeniu wzięli udział przedstawiciele z branży e-commerce w Polsce. Targi był okazją do nawiązania nowych kontaktów z branży, oraz poznania nowinek w zakresie handlu elektronicznego.

Targi ehandlu

 

W październikowej edycji wzięło udział wielu wystawców  świadczących usługi w handlu internetowym – od firm logistycznych, kurierskich, przez oferujące rozwiązania CRM i ERP, agencje marketingowe, po płatności online.

Dodatkowym atutem dla zwiedzających była możliwość wysłuchania bezpłatnych prezentacji i prelekcji w jednym z czterech wybranych sal tematycznych.

 

Prelekcje

 

Uczestnicy  chętnie odwiedzali stoisko PLFON, gdzie każdy miał okazję dowiedzieć się w jaki sposób rozwinąć swój sklep internetowy, za pomocą numeracji międzynarodowej czy funkcjonalności wirtualnej centrali.

 

Stoisko PLFON

 

Proponowane artykuły

21.11.2019
Głównym celem naszego programu współpracy jest stworzenie oraz stały rozwój społeczności partnerów. PLFON do rzetelna marka, która może pomóc w zdobywaniu potencjalnych kontrahentów. Dodatkowo w ofercie posiada atrakcyjne modele sprzedażowe i prowizje.
14.10.2019
E-commerce Standard to konferencja z najdłuższą,14-letnią tradycją na rynku poświęcona skutecznej sprzedaży produktów i usług przez Internet.
07.10.2019
26 września na stadionie Legii w Warszawie odbyła się VII edycja dorocznego spotkania elity polskiego IT, poświęcona technologiom dla biznesu.
30.09.2019
Prestiżowa lokalizacja, nowi odbiorcy, biznesowe spotkanie, zrzeszające polskich przedsiębiorców.