Targi eHandlu

Targi eHandlu

140 Wystawców, 34 Prelegentów, networking pośród 4000 Uczestników

22 października odbyły się targi Ehandlu – w Warszawie w EXPO XXI, zaliczane do najważniejszych wydarzeń dla sprzedających online w Europie Centralnej. W wydarzeniu wzięli udział przedstawiciele z branży e-commerce w Polsce. Targi był okazją do nawiązania nowych kontaktów z branży, oraz poznania nowinek w zakresie handlu elektronicznego.

Targi ehandlu

 

W październikowej edycji wzięło udział wielu wystawców  świadczących usługi w handlu internetowym – od firm logistycznych, kurierskich, przez oferujące rozwiązania CRM i ERP, agencje marketingowe, po płatności online.

Dodatkowym atutem dla zwiedzających była możliwość wysłuchania bezpłatnych prezentacji i prelekcji w jednym z czterech wybranych sal tematycznych.

 

Prelekcje

 

Uczestnicy  chętnie odwiedzali stoisko PLFON, gdzie każdy miał okazję dowiedzieć się w jaki sposób rozwinąć swój sklep internetowy, za pomocą numeracji międzynarodowej czy funkcjonalności wirtualnej centrali.

 

Stoisko PLFON

 

Proponowane artykuły

22.01.2020
Dedykowane rozwiązanie dla firm, które prowadzą lub rozpoczynają działalność poza granicami kraju. W PLFON oferujemy klientom możliwość korzystania z dowolnej numeracji zagranicznej, niezależnie od lokalizacji siedziby ich firmy.
12.12.2019
Konferencja poświęcona tematyce sprzedaży detalicznej w Internecie. Czyli praktyczne wskazówki pozwalające rozwinąć środowisko e-commerce.
21.11.2019
Głównym celem naszego programu współpracy jest stworzenie oraz stały rozwój społeczności partnerów. PLFON do rzetelna marka, która może pomóc w zdobywaniu potencjalnych kontrahentów. Dodatkowo w ofercie posiada atrakcyjne modele sprzedażowe i prowizje.
14.10.2019
E-commerce Standard to konferencja z najdłuższą,14-letnią tradycją na rynku poświęcona skutecznej sprzedaży produktów i usług przez Internet.