VoIP dla Biznesu

VoIP dla Biznesu

Posiadasz dużą firmę i stawiasz na dalszy rozwój pracowników? Szukasz ograniczenia kosztów zachowując dobrą jakoś połączeń. VoIP z pewnością sprawdzi się w Twojej firmie.

Nasza oferta dedykowana jest  biznesowym rozwiązaniom do komunikacji telefonicznej dla biur i przedsiębiorstw, które chciałyby skorzystać z rozwiązania wirtualnej centrali telefonicznej działającej na bazie technologii chmury cyfrowej i Internetu. Połączenie tych elementów daje przewagę nad tradycyjnymi rozwiązaniami służącymi do obsługi połączeń telefonicznych, obniża koszty funkcjonowania biznesu i daje dużą elastyczność w komunikacji z klientami firm.

Jesteś klientem biznesowym i rozważasz przejście na VoIP – u nas znajdziesz najlepsze rozwiązania:

  • Abonament – FONBOX

  • SIP TRUNK - jako zastępstwo tradycyjnych linii ISDN

FonBox Biznes to najnowsze rozwiązanie telefonii IP, świetnie sprawdzające się w firmach dowolnej wielkości. Dzięki wirtualnej centrali oferujemy szeroki zakres funkcjonalności. To świetne, elastyczne rozwiązanie, które nie tylko poszerza możliwości komunikacyjne firmy, ale równocześnie: radykalnie ogranicza koszty - korzystaj z PLFON na własnych urządzeniach bądź aplikacji mobilnej.

 

PLFON w Twojej firmie

 

Obecnie oferta SIP TRUNK dla Biznesu jest idealnym rozwiązaniem, które można zintegrować z systemami contact centre. Dzięki indywidualnemu podejściu do klienta szybko dodasz kolejne kanały rozmowne lub domówisz dodatkowe numery. W ramach naszej oferty posiadamy szeroki wachlarz numeracji polskiej:  złotej i  komórkowej jak i zagranicznej. Dzięki  temu łatwiej dotrzesz do potencjalnych klientów, gdy będziesz się mógł prezentować numerem z ich regionu.

 

Masz pytania, chcesz dowiedzieć się w jaki sposób przenieść swoją firmę do PLFON i przekonać się jak VoIP może wpłynąć na efektywność działań prowadzonych przez telefon? 

Skontaktuj się z nami już dziś:

Tel:   222 610 610 -  e-mail: handlowy@plfon.pl  

Proponowane artykuły

12.12.2019
Konferencja poświęcona tematyce sprzedaży detalicznej w Internecie. Czyli praktyczne wskazówki pozwalające rozwinąć środowisko e-commerce.
21.11.2019
Głównym celem naszego programu współpracy jest stworzenie oraz stały rozwój społeczności partnerów. PLFON do rzetelna marka, która może pomóc w zdobywaniu potencjalnych kontrahentów. Dodatkowo w ofercie posiada atrakcyjne modele sprzedażowe i prowizje.
28.10.2019
Największe wydarzenie dla sprzedających online w Europie Centralnej
14.10.2019
E-commerce Standard to konferencja z najdłuższą,14-letnią tradycją na rynku poświęcona skutecznej sprzedaży produktów i usług przez Internet.