VoIP dla domu?

VoIP dla domu?

Posiadasz w domu telefon stacjonarny, jednak chciałbyś ograniczyć koszty, lub je zredukować do minimum? Już dziś przekonaj się o korzyściach, które niesie ze sobą VoIP w Twoim domu. Dzięki nam otrzymasz możliwość rozmowy z swoją rodziną i najbliższym niezależnie od miejsca, w którym aktualnie się znajdujecie. Wystarczy, ze obie strony będą miały numery w sieci PLFON.

FONbox HOME to nowoczesna telefonia dla użytkowników domowych, która łączy w sobie doskonałą jakość połączeń (HD) z multimedialnymi funkcjami telefonu. Oferowane przez nas rozwiązanie to połączenie wygodnej telefonii z funkcjami, które każdy powinien mieć w domu.

 

Rabat na abonament

 

W ofercie mamy przewidziane trzy korzystne abonamenty: FON4YOU, HOME4FREE, CALL4FREE, w wersjach z telefonem i bez telefonu, które dostępne są na okres 24 i 12 miesięcy. Wybierając opcję z telefonem otrzymujesz, najnowsze urządzenie IP, w pełni skonfigurowane już od 1 zł. Posiadasz własne urządzenie? Skorzystać z rabatu w wysokości 35 % na abonament.

 

Jeśli nie jesteś zainteresowany umową – wybierz opcję PREPAID. Doładowując konto z góry, będziesz kontrolował swoje wydatki. Zapłacisz tylko za wykonane połączenia, a koszty połączeń są już od 5 gr.

 

W PLFON zdajemy sobie sprawę, że nie chcesz zmieniać swojego dotychczasowego numeru, dlatego zajmiemy się przeniesieniem go do naszej sieci. Do nas możesz przenieść polski stacjonarny numer telefoniczny od dowolnego operatora telekomunikacyjnego. Wystarczy, że wypełnisz wymagane formularze, a my zajmiemy się wszystkimi formalnościami. Chcesz jednak wybrać sobie nowy numer, który przypiszesz usłudze VoiP – u nas nic za to nie zapłacisz.

 

Już dziś zachęcamy za zarejestrowania bezpłatnego konta w PLFON, a dzięki niemu zakochasz się w VoIP.

Proponowane artykuły

12.12.2019
Konferencja poświęcona tematyce sprzedaży detalicznej w Internecie. Czyli praktyczne wskazówki pozwalające rozwinąć środowisko e-commerce.
21.11.2019
Głównym celem naszego programu współpracy jest stworzenie oraz stały rozwój społeczności partnerów. PLFON do rzetelna marka, która może pomóc w zdobywaniu potencjalnych kontrahentów. Dodatkowo w ofercie posiada atrakcyjne modele sprzedażowe i prowizje.
28.10.2019
Największe wydarzenie dla sprzedających online w Europie Centralnej
14.10.2019
E-commerce Standard to konferencja z najdłuższą,14-letnią tradycją na rynku poświęcona skutecznej sprzedaży produktów i usług przez Internet.