VoIP - dla kogo?

VoIP - dla kogo?

 

Oferta PLFON została skonstruowana w uniwersalny sposób, dzięki czemu znajdzie zastosowanie zarówno w małych firmach, jak i w dużych korporacjach. Z VoIP’a możesz również korzystać w swoim domu – jako klient indywidualny. W zależności od potrzeb, możesz dostosować naszą usługę do swoich wymagań biznesowych czy domowych. Potrzebujesz numeracji międzynarodowej, zintegrować swój system contact center, albo numerów komórkowych? U nas to żaden problem.  Chcesz zamienić swój przestarzały telefon stacjonarny w domu na nowe urządzenie IP – bez potrzeb konfiguracji? W ramach oferty abonamentowej – otrzymujesz już zaprogramowane telefon IP, a po podłączeniu do prądu i Internetu – możesz wykonywać połączenia. Wszystko to zasługa korzyści, które niesie ze sobą ta usługa. Dzięki niej masz kontrolę nad rachunkami i możesz zintegrować sieć komputerową z telefonami.

 

 

Klient biznesowy :
1
Abonament  – narzędzie wirtualnej centrali z zakresem wielu funkcjonalności,
2

SIPTRUNK – będąca zastępstwem tradycyjnych linii ISDN.

 

A TY, ktory plan wybierzesz dla siebie

 

Klient indywidualny:
1
Abonament – połączenie wygodnej telefonii z funkcjami, które każdy powinien mieć w domu
2
PREPAID – dający możliwość – kontrolowania swoich wydatków, doładowując konto z góry.

 

 

 

Niezależnie od tego czy jesteś dużą firmą, czy osobą indywidualną i chcesz dzwonić ze swojego zacisza domowego -  u nas znajdziesz rozwiązanie dla siebie.  Zajmiemy się przeniesieniem numeracji od poprzedniego operatora, zaoferujemy nowe numery, pomożemy w zaprogramowaniu przekierowań, ustawieniu poczty głosowej, prezentacji numerem zagranicznym, czy konfiguracją aplikacji mobilnej. Okryj już dziś możliwości PLFON.

 

A Ty, Który plan wybierzesz dla siebie ?

Zalet PLFON, z których możesz korzystać jest wiele – już niebawem się o nich przekonasz sam. Będziemy rozpisywać kolejne wpisy, które rozjaśnią powyższe zagadnienia. Dzięki czemu zagadnienie VoIP będzie dla Ciebie proste i nie będziesz się obawiał o konfiguracje.

Proponowane artykuły

12.12.2019
Konferencja poświęcona tematyce sprzedaży detalicznej w Internecie. Czyli praktyczne wskazówki pozwalające rozwinąć środowisko e-commerce.
21.11.2019
Głównym celem naszego programu współpracy jest stworzenie oraz stały rozwój społeczności partnerów. PLFON do rzetelna marka, która może pomóc w zdobywaniu potencjalnych kontrahentów. Dodatkowo w ofercie posiada atrakcyjne modele sprzedażowe i prowizje.
28.10.2019
Największe wydarzenie dla sprzedających online w Europie Centralnej
14.10.2019
E-commerce Standard to konferencja z najdłuższą,14-letnią tradycją na rynku poświęcona skutecznej sprzedaży produktów i usług przez Internet.