Zostaliśmy złotym partnerem 3CX

Zostaliśmy złotym partnerem 3CX

Z ogromną przyjemnością, chcielibyśmy poinformować, że zostaliśmy ZŁOTYM partnerem 3CX, oraz otrzymaliśmy certyfikację SIP TRUNK.

Poziom GOLD w programie VoIP 3CX to jeden z rodzajów partnerstwa w pięciostopniowej hierarchii partnerów który oferuje dostęp i prawo do sprzedaży pełnej oferty rozwiązań 3CX.

 

Certyfikacja SIPTRUNK

 

3CX to wiodąca firma, oferująca centrale telefoniczne VoIP, współpracujące z popularnymi telefonami IP oraz trunkingiem SIP. Dostarcza kompleksową usługę PBX – bez nadmiernych kosztów oraz skomplikowanego zarządzania tradycyjną centralą PBX.

Usprawnij komunikację w Twojej firmie za pomocą systemu telefonicznego Peoplefone Polska i 3CX.

Proponowane artykuły

11.12.2020
Posiadając do kontaktu numery zagraniczne, budujesz lojalność firmy u zagranicznych kontrahentów oraz zwiększasz prestiż swojej firmy.
29.05.2020
W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy aktywnych, ambitnych i zaangażowanych specjalistów ds.sprzedaży specjalizujących się w sprzedaży, integracji i instalacji rozwiązań telekomunikacyjnych.
20.05.2020
Celem programu współpracy jest nie tylko stworzenie, lecz także stały rozwój sieci partnerskiej. Dodatkowo w ofercie posiadamy atrakcyjne modele sprzedażowe i prowizje.
21.04.2020
Odbierz rabat w postaci 35% rabatu na abonament