E-trade Show

E-trade Show

5 marca odbyło się wydarzenie e-Trade Show na Stadionie Narodowym, które było drugą edycją targów dla branży e-handlu. Ponad 1000 m2  przestrzeni wystawienniczej, wiele sprawdzonych rozwiązań dla Twojego sklepu internetowego, wyjątkowa konferencja prowadzona przez najlepszych mówców i specjalistów w Polsce.Wydarzenie było przepełnione najnowszymi trendami w branży e-commerce, możliwością nawiązania nowych relacji biznesowych.  Była to świetna okazja na poznanie nowych partnerów i nawiązanie cennych kontaktów biznesowych.

 

Peoplefone Polska S.A. wystąpiło w roli wystawcy i prelegenta. Z ramienia naszej firmy Kamil Kostro opowiadał na temat CLIP/CLIR  i jak skutecznie wykorzystać go w biznesie.

Prelekcja

 

W strefie wystawienniczej swoje rozwiązania zaprezentowały wiodące marki z branży e-commerce.

Dla uczestników były przygotowane dwie sceny konferencyjne:

- PRO – gdzie mogliśmy usłyszeć wszystko o  budowaniu lojalności wśród klientów, skutecznych kampaniach marketingowych dla e-commerce oraz technikach wyróżniających sklep internetowy w tłumie. Duża dawka wiedzy z zakresu e-shop management, e-logistyce,  e- płatnościach, e- marketingu i sprzedaży przez internet za granicę.

- LITE  - poświęcona tematyce z zakresu reklamy w e-commerce, czynnikach sukcesu e- handlu, integracji sprzedaży stacjonarnej z internetową i kierunku w e-commerce. Eksperci pokazali sposoby jak skutecznie prowadzić swój sklep internetowy i jak najlepiej kontaktować się z klientami.  

Targii

 

Proponowane artykuły

11.12.2020
Posiadając do kontaktu numery zagraniczne, budujesz lojalność firmy u zagranicznych kontrahentów oraz zwiększasz prestiż swojej firmy.
29.05.2020
W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy aktywnych, ambitnych i zaangażowanych specjalistów ds.sprzedaży specjalizujących się w sprzedaży, integracji i instalacji rozwiązań telekomunikacyjnych.
20.05.2020
Celem programu współpracy jest nie tylko stworzenie, lecz także stały rozwój sieci partnerskiej. Dodatkowo w ofercie posiadamy atrakcyjne modele sprzedażowe i prowizje.
13.05.2020
Jest to kolejny krok naszej firmy na drodze do stworzenia oferty w pełni niezależnych rozwiązań telekomunikacyjnej.