E-trade Show

E-trade Show

5 marca odbyło się wydarzenie e-Trade Show na Stadionie Narodowym, które było drugą edycją targów dla branży e-handlu. Ponad 1000 m2  przestrzeni wystawienniczej, wiele sprawdzonych rozwiązań dla Twojego sklepu internetowego, wyjątkowa konferencja prowadzona przez najlepszych mówców i specjalistów w Polsce.Wydarzenie było przepełnione najnowszymi trendami w branży e-commerce, możliwością nawiązania nowych relacji biznesowych.  Była to świetna okazja na poznanie nowych partnerów i nawiązanie cennych kontaktów biznesowych.

 

Peoplefone Polska S.A. wystąpiło w roli wystawcy i prelegenta. Z ramienia naszej firmy Kamil Kostro opowiadał na temat CLIP/CLIR  i jak skutecznie wykorzystać go w biznesie.

Prelekcja

 

W strefie wystawienniczej swoje rozwiązania zaprezentowały wiodące marki z branży e-commerce.

Dla uczestników były przygotowane dwie sceny konferencyjne:

- PRO – gdzie mogliśmy usłyszeć wszystko o  budowaniu lojalności wśród klientów, skutecznych kampaniach marketingowych dla e-commerce oraz technikach wyróżniających sklep internetowy w tłumie. Duża dawka wiedzy z zakresu e-shop management, e-logistyce,  e- płatnościach, e- marketingu i sprzedaży przez internet za granicę.

- LITE  - poświęcona tematyce z zakresu reklamy w e-commerce, czynnikach sukcesu e- handlu, integracji sprzedaży stacjonarnej z internetową i kierunku w e-commerce. Eksperci pokazali sposoby jak skutecznie prowadzić swój sklep internetowy i jak najlepiej kontaktować się z klientami.  

Targii

 

Proponowane artykuły

25.03.2020
Prowadzisz sprzedaż międzynarodową, zajmujesz się działaniami windykacyjnymi, a Twoja firma bazuje na dużej ilości wykonywanych połączeń? Podpowiemy Ci w jaki sposób zminimalizować koszty, ułatwić kontakt z klientem i zachować ciągłość Twojej firmy.
04.03.2020
Dołącz do świata VoIP i bądź na bieżąco w branży telekomunikacyjnej.
22.01.2020
Dedykowane rozwiązanie dla firm, które prowadzą lub rozpoczynają działalność poza granicami kraju. W PLFON oferujemy klientom możliwość korzystania z dowolnej numeracji zagranicznej, niezależnie od lokalizacji siedziby ich firmy.
12.12.2019
Konferencja poświęcona tematyce sprzedaży detalicznej w Internecie. Czyli praktyczne wskazówki pozwalające rozwinąć środowisko e-commerce.